Dersleri kim veriyor?

Merhaba Coşkun Hoca ben YÖS Matematik, Geometri ve Genel Yetenek (IQ) dersleri veriyorum.


Dersler grup mu işleniyor yoksa birebir mi?

Yıllarca dershanelerde çalışmanın vermiş olduğu tecrübeye dayanarak eğitimde birebiri öneriyorum bu sebeple sonucu olumsuz etkilememesi adına grup dersi vermiyorum. Tek yumurta ikizlerinin bile seviyeleri farklı iken kalkıp aynı bölümü bitirmiş ya da son sınıf öğrencileri bi yerde toplayıp ders vermeyi doğru bulmuyorum. Dershaneden farkı birazda bu..


Dersler nerede işleniyor?

Dersler öğrenci evinde, uygun cafelerde veya Kadıköy’de kendi yerimde…


Ders süresi ne kadar?

Ders süresini çok uzun zamandır 90dk’lık seanslar şeklinde işliyorum. Min 90dk diye düşünmenizi isterim eğer sizden sonra dersim veya özel bir işim yoksa elbette dersi uzatırım. Sonuç odaklı çalışan biriyim ilgilendiğin tek şey sizi üniversiteye göndermek!


Dersin işleyiş şekli nasıl?

Dersin işleyiş şekli konu anlatımı, soru çözümü ve kursiyere soru çözdürümü şeklinde işliyorum. Tabi öğrencinin seviyesi bu dersin işleyiş şeklini değiştirecektir. Misal konuları bitmiş bir öğrenciye talep ettiği konulardan özgün soru modellerini seri bir şekilde çözebilirim.


Hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

YÖS üzerine uzmanlaşmış ( Metropol, Tasarı, Puza yayınları…gibi) bir çok eğitim kurumu var. Kitaplarını alıp/aldırıp çözüyor/çözdürüyorum. Ayrıca pdf formatında geniş bir arşivim var ve bunu kendime saklamıyorum!


Kazandırdığınız öğrencileriniz var mı?

Elbette ki var! Ve bir çok YÖS öğrencim var onlardan izin isteyerek iletişim bilgilerini sizlerle paylaşabilirim, gerek bölümleri, üniversiteleri ile ilgili, gerek benimle ilgili oluşan tüm soruları sorabilir, kazanlardan danışmanlık alabilirsiniz…


Ödemeler nasıl oluyor? Paket ders seçenekleriniz var mı?

Öğrenci evinde veya uygun görülen cafede her ders sonunda ödeme alınırken.

Kendi yerimde verilmek üzere oluşturduğum paket dersler ise derslere başlarken toplu ödenir.


Whatsapp soru çözüm desteğiniz var mı?

Kendi öğrencilerime bu açıdan bi sınırlama getirmiyorum. Öğrenmek istediği zaman öğrenebilmesi için elimden geleni yapmaya hazırlım. Bu bakımdan çözemediğiniz soruları bana yollayabilirsiniz. Dersteysem hemen yanıt yollayamayabilirim ama en kısa sürede size çözümle dönüş yaparım, yeter ki çalışın!


Evde ders ücreti nedir?

Evde min 90dk ders ücreti 250₺


Paket ders seçenekleriniz nedir?

30 x 90dk paket 4500 ₺ ( bazı konuları eksik olup, daha çok soru çözümü için öneri)
50 x 90dk paket 6000 ₺
100 x 90dk paket 10000₺